Kar(ol)ina pamiętnik nastolatki już w sprzedaży i zapowiedź Miłości na dziesiątej wsi

Drodzy Czytelnicy, z przyjemnością informuję, że od 29 czerwca Kar(ol)ina pamiętnik nastolatki  jest już w sprzedaży. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Skrzat :).  A przy okazji wspomnę, że już wkrótce 2 sierpnia ukaże się trzecia część sagi z dziesiątej wsi pt. Miłość na dziesiątej wsi.

Miłość na dziesiątej wsi to opowieść o różnych obliczach miłości i namiętności. A w tle zmieniające się realia życia na polskiej wsi.

Janek Cichy, zakochany w młodziutkiej Żydówce, wbrew woli rodziców porzuca naukę w mieście i wraca do rodzinnej wsi gdzie czeka na niego ukochana Sara. Jednak głęboko zraniona w swych ambicjach matka postanawia w okrutny sposób ukarać nieposłuszeństwo syna. Jej decyzja kładzie się cieniem na dalsze życie chłopaka.

Wiele lat później w Zwierzyńcu pojawia się Róża, australijska prawnuczka Sary. Dziewczyna za wszelką cenę chce zbliżyć się do rodziny Cichych. Jej przybycie na zawsze zmieni życie potomków Jana, którzy choć kochają mocno i prawdziwie, to jednak  nie potrafią być szczęśliwi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.