Już wkrótce ukaże się „Tajemnica dziesiątej wsi” – II część sagi z dziesiątej wsi

Z przyjemnością informuję, że już od 16 marca dostępna będzie w sprzedaży „Tajemnica dziesiątej wsi” –  II część sagi z dziesiątej wsi.

 

 

Moja kolejna książka  opowiada o ludziach, którzy dla zaspokojenia swych potrzeb nie cofną się przed niczym. Miłość do kobiet konkuruje w niej z miłością do ziemi, a nikt nie jest tym, za kogo się podaje. I każdy ukrywa przed światem gorzką tajemnicę.
Na początku dwudziestego wieku kilkuletni Zefiryn Zarządca, zmuszony przez swojego wuja, bierze udział we włamaniu do kościoła. Ma za zadanie ukraść słynny na całą okolicę Cudowny Obraz. Samotna noc w pustym kościele w oczekiwaniu na dogodny moment wywiera wpływ na jego dalsze losy.
Ponad sto lat później do Starszego Folwarku przyjeżdża Paweł, życiowy bankrut, wnuk Zefiryna. Młody mężczyzna nigdy nie mieszkał na wsi i nie wyobraża sobie przyszłości wśród pól i lasów. Z pomocą przychodzi mu stary sąsiad, syn wielkiej i niespełnionej miłości Zefiryna. Krok po kroku uczy Pawła pracy na roli. Jednak nie robi tego całkiem bezinteresownie.
Zefiryn i Paweł. Dziadek i wnuk, którzy nigdy się nie poznali. Dwaj mężczyźni żyjący w dwóch różnych światach, których oprócz więzów krwi łączy coś jeszcze – tajemnica rodzinna. Dwie przenikające się historie, pełne namiętności i walki z trudną codziennością. I w tle kobiety, które kochają i są kochane.

2 thoughts to “Już wkrótce ukaże się „Tajemnica dziesiątej wsi” – II część sagi z dziesiątej wsi”

  1. Witam serdecznie:) Chciałam zapytać, czemu książki nie są oznaczone numerem tomu? Przez przypadek dowiedziałam się, że w ogóle jest to opowieść w tomach! i najpierw zamówiłam drugą część zupełnie nie wiedząc, że jest jeszcze pierwsza! strasznie to denerwujące a przecież nie jest to jakaś filozofia zaznaczyć choćby na grzbiecie książki „1” lub „2”. Pozdrawiam.

    1. Pani Małgorzato, dziękuję za uwagę. Osobiście nie mam większego wpływu na wygląd okładki, a brak oznaczeń wynika z tego, że kiedy wydano „Listy z dziesiątej wsi” druga część nie była jeszcze gotowa i ani ja ani Wydawnictwo nie wiedzieliśmy jak potoczą się dalsze losy sagi.Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej lektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.